IMEDYCZNE AKTUALNOŚCI

FDA (Agencja Żywności i Leków) ostrzega

Autor artykułu:

Dominik Jaworski,

ekspert w odchudzaniu

pic

Aby uzyskać idealną talię i figurę modelki, kobiety biorą ogromne dawki mocnych preparatów czekoladowych, które spalają tłuszcz i tracą wagę aż do anoreksji. Lekarze alarmują i zdecydowanie zalecają postępować zgodnie z instrukcjami, aby stopniowo schudnąć, co jest o wiele bezpieczniejsze dla zdrowia!

Każda z nich był pod nadzorem lekarza i zgłosiła utratę wagi do 10 kg w ciągu jednego tygodnia. Zazwyczaj bez interwencji, takiej jak liposukcja, osoba dorosła może stracić maksymalnie 1,5 kg na tydzień. Jednak z tym napojem zdarzały się przypadki, gdy dziewczyny utraciły rekordową ilość - do 30 kg miesięcznie.

Na początku tak gwałtowna utrata wagi inspiruje każdą kobietę, ale potem przeważa strach. Nawet gdy pacjenci przestali przyjmować spalacz tłuszczu i wracali do diety bogatej w węglowodany (fast food, słodycze), nadal tracili, a nie przybierali na wadze.

pic

Według kobiet, które straciły na wadze przy pomocy Choco Lite, ich stan zdrowia pozostawał stabilny podczas całej procedury. Nie zgłoszono przypadków nudności, wymiotów, zatruć lub innych działań niepożądanych.

Czekoladowy napój Choco Lite nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ludzkiego. Produkt działa dzięki połączeniu składników biologicznych, które korygują metabolizm, zmniejszają ochotę na słodycze i kontrolują apetyt. Naturalny ekstrakt kakaowy, włókna roślinne, kompleks witamin i minerałów mają działanie oczyszczające i spalające tłuszcz na ciele. Ale tylko pod warunkiem, że nie przekraczają 30 gramów dziennie.

Takie dawkowanie ustalili specjaliści z zakresu dietetyki i zrównoważonego odżywiania, aby zapewnić bezpieczeństwo procesu odchudzania. Korzystając z produktu zgodnie z instrukcją, wszelkie ryzyko jest wykluczone, a Ty tracisz wagę umiarkowanie, nie uszkadzając ciała.

Badanie wśród bardzo odchudziałych kobiet potwierdziło, że są to pacjentki, które przez tak krótki czas nadużywały napoju do spalania tłuszczu. Kiedy dziewczyny zaczęły dostrzegać wyniki, nie mogły przestać i kontynuowały przyjmowanie Choco Lite 6 razy więcej niż zalecana dawka! To doprowadziło do szybkiego spadku masy ciała i anoreksji.

pic Link do oficjalnego dostawcy Choco Lite

Statystyki pokazują, że inne znane leki pomagają tylko 17% pacjentów z nadwagą. Choco Lite spala podskórny tłuszcz i zmniejsza objętość ciała w 98,8% przypadków.

A jednak istnieje ryzyko, że możesz dać się ponieść i przekroczyć dzienną dawkę.

Pamiętaj: nadwaga powinna być stopniowo eliminowana, tylko w ten sposób twoje ciało nie ucierpi. Dlatego ważne jest, aby przyjmować zalecaną ilość napoju, niezależnie od aktualnej wagi.

Kup Choco Lite

pic KUP Choco Lite

Autor artykułu:

pic

Dominik Jaworski, ekspert w odchudzaniu

Specjalista w zakresie jakości żywności

Działa w dziedzinie dietetyki od ponad 14 lat

Wyniki 30-dniowego badania w grupie 67 osób z nadwagą wykazały:

  • Utrata masy ciała u wszystkich uczestników od 4 do 27 kg
  • Poprawa zdrowia i funkcjonowania przewodu pokarmowego w 97% przypadków
  • Znaczna poprawa metabolizmu i stanu skóry

OFICJALNIE POTWIERDZONE

że Choco Lite jest niezbędny dla pacjentów z otyłością. W przypadku zdrowej utraty masy ciała zaleca się nie przekraczać dziennej dawki tego naturalnego spalacza tłuszczu (30 g).

pic

Komentarze do artykułu

pic
Anna77

Słyszałam już o tym produkcie, ale nie wiedziałam, że może mieć tak poważne konsekwencje jak anoreksja.

pic
Małgorzata

Jest to bardzo poważna choroba, z której trudno jest powrócić do dawnego stanu. Dziewczyny, nie zwiększajcie dawki, nie róbcie takich samo błędów jak inni!

pic
Julianna

Moja przyjaciółka zawsze marzyła o zostaniu modelką. I stałam się taki sam jak ona. Nie jesteśmy chude i lubimy zjeść. Kanapki i słodycze przed snem były obowiązkowym rytuałem. Próbowałyśmy wiele rzeczy, tabletek i kapsułek, aby zmniejszyć apetyt. Używałyśmy specjalnych plastrów. Szczerze mówiąc, to wszystko jest tylko marnowaniem pieniędzy! Nie miałam nawet nadziei, że uda mi się schudnąć, ale słyszałam o Choco Lite i postanowiłam zaryzykować. Jak widać, teraz nic mi nie jest i nigdy nie czułam się lepiej. Oczywiście nigdy nie przekroczyłam dawki. Polecam.