Opublikowano | Zaktualizowano 12 godzin temu

NIE RÓB TEGO Operacja na żylaki może cię zabić!

Author Stworzono przez Sandra Kasprzak

Czy konieczna jest operacja, aby usunąć żylaki w 2018 roku? Specjaliści izraelskich i amerykańskich klinik uważają to podejście za ZBRODNICZOŚĆ! Dlaczego? Zdecydowaliśmy się dowiedzieć od amerykańskiego eksperta od flebologii z Chicago Evan Brighton.

Proszę powiedzieć, dlaczego wielu specjalistów na świecie zrezygnowało już z operacji na żylaki?

Tradycyjna operacja obejmuje wiele nakłuć na nogach lub cięcia skalpelem. Każda operacja z użyciem znieczulenia jest ryzykiem, dużą szansą na nawrót, komplikacje i blizny. Ponadto, często podczas zabiegu chirurgicznego nie wszystkie rozszerzone żyły są usuwane, co ponownie prowadzi do żylaków.

Teraz operacje są wykonywane jakoś inaczej?

Nowoczesne lasery i operacje inwazyjne różnią się od tych, które przeprowadzano 10 lat temu. Wcześniej, w krytycznych przypadkach żylaków, żyły były usuwane przez chirurga z zapalonej nogi. Obecnie przyjmuje się, aby nie usuwać żył, ale by skleić je od wewnątrz, przerywając przepływ krwi przez zapalone żyły.

Jakie są zagrożenia współczesnych operacji?

Sama operacja przebiega szybko. Jednak w okresie rekonwalescencji trzeba nosić dzianiny kompresyjne, a sklejanie wielu żył w nogach może znacznie zakłócić krążenie krwi. Zdarzały się przypadki, gdy po operacji u pacjentów tworzyły się skrzepy krwi, pojawiało się krwawienie. Odnotowano również zgon.

Czyli chce Pan powiedzieć, że nawet nowoczesna operacja może prowadzić do komplikacji i śmierci?

Niestety, tak. Dlatego ja i moi koledzy o podobnych poglądach, całkowicie zrezygnowaliśmy z zaleceń operacji chirurgicznych. Żylaków można się pozbyć BEZ OPERACJI. Teraz istnieją niezawodne środki przeciw żylakom o naturalnym składzie i bez skutków ubocznych.

A jakie środki mógł Pan polecić?

Według osobistej praktyki w Europie mogę wymienić naturalny krem Varyforte Premium Plus. Skład produktu zawiera naturalne ekstrakty z różnych części świata, które mają olbrzymi wpływ. Krem usuwa stany zapalne, eliminuje objawy żylaków i wpływa na przyczynę choroby.

Pod wrażeniem szczerej historii eksperta, znaleźliśmy kilka kobiet, które doświadczyły negatywnych skutków z operacji. Oto, co dowiedzieliśmy się od Marii - 34-letniej matki dwojga dzieci:

“Od 20 roku życia cierpię na dziedziczne żylaki. Około 30 roku życia moje nogi pokryły się gęstą siecią rozszerzonych żył. Każdego dnia bolały i nabrzmiewały, trudno mi było chodzić. Specjalista z mojego miasta zasugerował operację. Z beznadziejności zgodziłam się. Po operacji moje nogi stały się odrętwiałe, często dochodziło do drgawek. Krążenie krwi uległo znacznemu pogorszeniu. Jedyną zaletą było to, że rozszerzone żyły znikły. Ale wkrótce sieć naczyniowa zaczęła się rozszerzać, nogi zaczęły puchnąć jeszcze bardziej. Potem zwróciłam się do innego specjalisty, który zalecił mi użycie Varyforte Premium Plus. Teraz czuję się dobrze. Nogi przestały pęcznieć wieczorem, a siatka naczyniowa nie rozszerza się”.

Takie historie zdarzają się codziennie na całym świecie. Jeśli cierpisz na żylaki, nie jest to powód do podjęcia ekstremalnych działań. Skorzystaj z porad ekspertów i wykorzystaj naturalne środki w walce o piękne i zdrowe nogi.

Gdzie kupić Varyforte Premium Plus

27 Comments

Klaudia Baran

Posted 6 hours ago

Całkiem słusznie wszystko jest napisane. Sama doświadczyłam tego. Operacja stała się dla mnie przerażająca, dobrze, że przeżyłam. Nogi są teraz w porządku tylko dzięki kremowi.

Julia Stępień

Posted 6 hours ago

Pilnie potrzebuję tego kremu! Nogi mam już całe niebieskie, choć przynajmniej nie bolą. Ale w przypadku żylaków warto traktować sytuację na poważnie, lepiej jest uprzednio zrobić profilaktykę

Zuzanna Kurek

Posted 6 hours ago

Przeczytałam skład tego kremu i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że wszystkie składniki są naturalne i bardzo potężne. Dobry środek na żylaki. Jestem specjalistką w tej dziedzinie, po prostu do nas ten środek jeszcze nie trafił. Zamówię dla moich klientów

Julia Dąbrowska

Posted 6 hours ago

Bardzo doczesne rady otrzymałam. Specjaliści w moim mieście robią tylko to, że zalecają wszystkim operacje. Ale nie chciałam na to się zgłaszać, ponieważ istnieje możliwość kupienia tego kremu

Antonina Orłowska

Posted 7 hours ago

Świetnie, że udostępniliście link, nie musiałam szukać! Dziękuję za tak pożyteczny materiał.

Gabriela Wróbel

Posted 7 hours ago

Też słyszałam, że Izrael już dawno temu zrezygnował z operacji chirurgicznych, i teraz usuwają żylaki za pomocą różnych środków. Ten krem jest dobry, słyszałam o nim wcześniej. Zamówiłam sobie kilka opakowań, ponieważ trudno jest go znaleźć.

Lena Zych

Posted 8 hours ago

Tylko mnie się wydaje, że ekspert nie do końca ma rację? No jak to nie robić operacji? A co, gdy nogi są całe niebieskie? Czekać na śmierć czy co? Wszyscy kiedyś umrzemy. Jeśli nie z operacji, to z choroby.

Weronika Ziółkowska

Posted 9 hours ago

Mam prawie taką samą historię jak ta dziewczyna. Tyle komplikacji po operacji, że byłoby lepiej, gdybym w ogóle tego nie zrobiła. Teraz tylko krem ratuje mnie od bólu

Nina Wilk

Posted 10 hours ago

A ja zawsze wiedziałam, że operacja jest najbardziej ekstremalnym wyjściem. Po prostu nie wszyscy "eksperci" mogą doradzić naprawdę wartościowe środki. Przecież już żyjemy w 2018 roku, więc wiele skutecznych rzeczy wymyślono w walce z żylakami.

Julia Szczepaniak

Posted 10 hours ago

Dziękuję koleżance, która podała mi link do tego artykułu. Już poważnie rozważałam operację, ale wątpiłam w to. Lepiej zamówić ten krem!

Add a new comment
Add
Być może zainteresuje Cię również:
Najbardziej popularne: