Jan Zachman

doktor flebolog

Dlaczego większość ludzi z żylakami musi wykonywać flebektomię? Opowiem, jaka metoda leczenia pogarsza problem i jakie know-how oszczędzi ze stołu operacyjnego.

Żylaki są bardzo częstą chorobą. Statystyki potwierdzają, że obecnie 89% kobiet i 66% mężczyzn z populacji ogólnej ma oznaki różnego stopnia żylaków. Ta sytuacja jest znacznie gorsza niż 20 lat temu.

Wyjaśnić przyczynę takiej statystyki łatwo. Rytm współczesnego życia bardzo różni się od rytmu naszych rodziców. Praca w pozycji siedzącej, potrzeba siedzenia przez 6-8 godzin dziennie (przy komputerze, w samochodzie), zwiększony wysiłek fizyczny (potrzeba podnoszenia i przenoszenia ciężarów), noszenie wysokich obcasów, brak czasu na zajęcia na siłowni. Wszystko to powoduje wystąpienie tej choroby. Ale aby uniknąć żylaków, a także powikłań, możesz użyć VaricoSocks. Co to jest i dlaczego wspomniałem o tym produkcie, dowiesz się dalej.

Zapomnij o pończochach kompresyjnych!

Najgorsze jest to, że z powodu pilnych spraw ludzie nie mają czasu na wizytę u lekarza. W życiu codziennym powstała opinia, że stosowanie rajstop uciskowych i pończoch może leczyć żylaki. Konsekwencją takiego samoleczenia jest operacja - flebektomia.

Jedna z moich pacjentek przyszła do mnie z zaawansowaną formą żylaków. Kiedy zapytałem: „Dlaczego nie poszłaś do lekarza, gdy tylko odkryłaś pierwsze objawy?” Odpowiedziała: „Przyjaciółka mojej siostry poradziła mi, abym nosiła pończochy uciskowe. Uznałam to za dobry sposób na pozbycie się żylaków. Czytałam w Internecie pochlebne recenzje o tych pończochach i kupiłam. ” Ta pacjentka przeszła już operację i przechodzi rehabilitację, ale takie zaniedbanie w stosunku do jej zdrowia nie jest jedynym przypadkiem.

Wyznaczyć leczenie może tylko lekarz! Postępując zgodnie z radami ludzi bez edukacji medycznej, narażasz się na niebezpieczeństwo!

Nie skracaj swojego życia!

Pozwolę sobie wyjaśnić, dlaczego jestem przeciwny pończochom i rajstopom uciskowym. Po pierwsze, tylko lekarz może określić stadium żylaków. Jeśli w początkowej fazie pończochy nie przynoszą ani szkody, ani korzyści, to dla osoby o zaniedbanej formie noszenie ich może być śmiertelne. Po drugie, materiał, z którego wykonane są pończochy, naciska na tętnice i żyły, co prowadzi do powstawania skrzepów krwi. Jeśli zakrzep krwi odrywa się od ścianki naczynia, wówczas wchodzi do płuc i dochodzi do śmierci.

Zdecydowaliśmy się działać!

Moi koledzy i ja byliśmy poważnie zaniepokojeni faktem, że zapotrzebowanie na pończochy uciskowe rośnie każdego dnia. Dlatego postanowiliśmy chronić pacjentów przed kupowaniem pończoch uciskowych, tworząc skuteczną i wysokiej jakości alternatywę.

Udało się!

Zespół flebologów opracował unikalne VaricoSocks.

Pamiętaj! Leczenie żylaków po użyciu konwencjonalnych pończoch uciskowych może być niebezpieczne

Są to pończochy wykonane z najbardziej elastycznej tkaniny. Ich uniwersalny rozmiar zapewnia wygodne dopasowanie do goleni. Z tego powodu tętnice i naczynia krwionośne nie są pod uciskiem, ucisk jest umiarkowany.

VaricoSocks normalizują krążenie krwi, nie powodują dyskomfortu. Nie trzeba podejmować wysiłku, aby je założyć, obecność zamka ułatwia ten proces.

Jestem niezwykle dumny z moich i kolegów osiągnięć. Jedyną rzeczą, która nas zasmuca, jest to, że odkryliśmy to za późno, kiedy dziesiątki, a nawet setki naszych pacjentów zgłosiło się na operację i musieliśmy przejść do chirurgii.

Drodzy czytelnicy, nie zaostrzajcie żylaków za pomocą takich przereklamowanych pończoch uciskowych z aptek. Uniemożliwiajcie rozwój choroby za pomocą pończoch VaricoSocks. Dla każdego, kto chce je zdobyć - tutaj jest link do strony oficjalnej.

Zamów VaricoSocks z 50% zniżką

23 komentarze

Roman Roszczyk

Posted 30 minutes ago

Ostatnio miałem operację na żylaki. Okazało się, że dzieje się tak z powodu pończoch. Uciskały mi nogi cały czas, ale myślałem, że to konieczne. Gdybym wcześniej dowiedział się o VaricoSocks.

Anita Rabiej

Posted 40 minutes ago

Zanim dowiedziałam się o VaricoSocks, moje żyły były w takim stanie, jak na pierwszym zdjęciu. Po 2 miesiącach noszenia VaricoSocks nawet ślad żylaków zniknął!

Karina Kowalik

Posted Posted 1 hour ago

Uprawiam sport od 10 lat. Przez ostatnie kilka miesięcy zaczęłam odczuwać straszny ból w nogach. Ponadto nogi zaczęły puchnąć. Ale trener dał mi VaricoSocks, i znowu czuję się świetnie! Dziękuję!

Andrzej Szepiel

Posted Posted 1 hour ago

Przez długi czas nosił zwykłe pończochy uciskowe. Nie pomogły mi, a zrobiły jeszcze gorzej! Ale wtedy mój kolega doradził mi VaricoSocks. Szczerze mówiąc, nigdy nie było tak łatwo chodzić!

Ewa Górowska

Posted Posted 1 hour ago

Kiedy miałam 25 lat, moje żylaki zaczęły się rozwijać! Poszłam do lekarza, ale nikt mi porządnie nie pomógł. Wszyscy mówili, że konieczne jest przeprowadzenie operacji, ale nie byłam na to gotowa. Przez 5 lat znosiłam straszny ból, a potem mój mąż dał mi VaricoSocks. Czuję się dobrze!

1
 - 
2
 - 
3
 - 
4
Add a new comment
Add