WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI

logo

|

Oktawian Dobierz

Wiek – to nie stanowi przeszkody w życiu! 109-letni kardiolog podzielił się swym sekretem długowieczności i znakomitego stanu zdrowia.

Ceniony polski kardiolog, Andrzej Mariański, przeszedł na emeryturę w wieku 70 lat, lecz wciąż jest młody sercem i ciałem. Na emeryturę przeszedł 39 lat temu, a Zakład Ubezpieczeń Zdrowotnych go nienawidzi! Obecnie uczony ma 109 lat, lecz czuje się jak dopiero po sześćdziesiątce.

Pan Mariański twierdzi, iż sekret długowieczności kryje się w naczyniach krwionośnych. Jeśli pozostają czyste i zdrowe, możesz żyć przez 120 lat albo i dłużej, i czuć się zupełnie zdrowym. Kardiolog w pełni potwierdza te stwierdzenie.

Nasz reporter przeprowadził wywiad z panem Mariańskim, który wytłumaczył swą metodę oczyszczania naczyń krwionośnych, która przedłuża życie.

image2

Kiedy ukończył 109 lat, panu Mariańskiemu złożył gratulacje sam prezydent. Zdjęcie pana Mariańskiego w pracy.

— Panie Mariański, twierdził pan wielokrotnie, iż czyste naczynia krwionośne mają istotny wpływ na zdrowie. Dlaczego?

- To proste. Funkcjonowanie organów i układów organizmu zależy od jakości krążenia krwi. Krążenie krwi oznacza dostarczanie tlenu i składników odżywczych do organów wewnętrznych, a także zbieranie dwutlenku węgla i produktów przemiany materii. W dzieciństwie, wieku dojrzewania i młodości sporo się ruszamy, naczynia są nowe, elastyczne, czyste – odżywianie organów jest na najwyższym poziomie. Z wiekiem poruszamy się mniej, a nasze naczynia zaczynają się zanieczyszczać. Dzieje się tak z powodu kilku czynników, nie tylko szkodliwych (przykładowo palenie, niezdrowa dieta, ekologia, siedzący tryb życia), lecz również naturalnych (odkładanie lipidów – proces zachodzący we wszystkich organizmach).

Co to znaczy, “zanieczyszczone” naczynia krwionośne? Wyobraźmy sobie rury pełne rdzy. Co się dzieje? Zwiększa się ciśnienie wody, a sama woda ma nieprzyjemny smak. To samo ma miejsce w naczyniach krwionośnych. Kiedy cholesterol lub inne substancje odkładają się, wzrasta ciśnienie (zapchane naczynia krwionośne stanowią główną przyczynę nadciśnienia!), krew staje się skażona zanieczyszczeniami, a przepływ krwi zostaje zaburzony. W rezultacie wszystkie organy i układy organizmu podlegają przemianom. Nawet skóra stanowi układ.

Ludzkie ciało zaczyna się starzeć. Jeśli pamiętasz o oczyszczaniu naczyń krwionośnych, masz szansę przeżyć co najmniej 20 lat bez bólu stawów czy organów, i z wspaniale funkcjonującym mózgiem. Innymi słowy, oczyszczanie naczyń krwionośnych jest w stanie wydłużyć życie i zdrowie. A to nie jest tylko teoria. Rekomendowałem tą metodę własnym pacjentom oraz sam ją stosowałem. Każdy, kto przestrzegał mych rad, przeżył osoby w podobnym wieku.

image1

W ten sposób naczynia stopniowo się zapychają. Jeśli nigdy nie oczyszczało się naczyń krwionośnych, a ma się ponad 40 lat, zawierają one wiele nieczystości. Mogą one mieć wpływ na Wasze zdrowie, a może i ten proces nawet już się zaczął.

— Jakie patologie mogą prowadzić do “zanieczyszczonych” naczyń krwionośnych?

Jak już wspomniałem, cały organizm na tym cierpi. Ale przede wszystkim dotyka to organów i układów bezpośrednio powiązanych z przepływem krwi – układu sercowo-naczyniowego.

Nieczystości w naczyniach krwionośnych mogą powodować występowanie następujących chorób:

 1. Miażdżyca. Naczynia przestają funkcjonować: drobne naczynia krwionośne są zupełnie zapchane, a główne naczynia zawierają spore pokłady cholesterolu.
 2. Choroba niedokrwienna serca. Powodowana jest regularnym niedoborem krwi w naczyniach wieńcowych, który z kolei powodowany jest nieczystościami w naczyniach krwionośnych.
 3. Udar mózgu. Zaburzenie dopływu krwi do tkanek mózgu może powodować obumieranie zakończeń nerwowych, co prowadzi do utraty niektórych funkcji organizmu.
 4. Nadciśnienie. Nieczystości w naczyniach krwionośnych powodują zwężenie naczyń i wzrost ciśnienia krwi. Żylaki. Pojawiają się wewnątrz ciała, lecz nie tylko na nogach (niepokojące u kobiet). Hemoroidy stanowią jedno z następstw zwężenia żył.
 5. Zakrzepica tętnicza i żylna. Nieczystości odkładające się w naczyniach krwionośnych tworzą zakrzepy i prowadzą do obumierania naczyń krwionośnych, co może prowadzić do obumarcia grup komórek wewnątrz organu. Jeśli zakrzepy oderwą się i dostaną się do krwi, może to prowadzić do zablokowania tętnic serca, zawału serca, co w 70% przypadków kończy się śmiercią.

Sytuacja ta jeszcze się pogarsza. Choroby układu krążenia odpowiadają za 4 razy więcej zgonów niż inne przyczyny. Lekarze są świadomi tego faktu, wiedzą że naczynia krwionośne wymagają oczyszczania, ale z jakiegoś powodu polska służba zdrowia lekceważy to. Większość lekarzy przepisuje środki na obniżanie ciśnienia krwi w przypadku nadciśnienia. Nie mają one jednak na celu leczenia, mają jedynie tymczasowy efekt. Konieczne jest oczyszczanie naczyń krwionośnych. Swoją drogą to metoda ta stosowana jest w krajach zachodnich u wszystkich osób w wieku 35-40 lat od ponad pół wieku. Wszyscy moi pacjenci z tamtych rejonów wiedzą o potrzebie oczyszczania naczyń krwionośnych. Zawsze mnie dziwiło, dlaczego tutaj nie jest tak samo.

— Czy istnieją jakieś objawy, dzięki którym możemy wykryć zapychanie się naczyń krwionośnych?

- Oczywiście. Do głównych objawów należą:

 1. Migreny
 2. Zaburzenia pamięci
 3. Chroniczne zmęczenie
 4. Bezsenność
 5. Problemy intymne
 6. Zaburzenia wzroku i słuchu
 7. Nadciśnienie
 8. Zaburzenia oddychania i dławica piersiowa
 9. Blada skóra nóg
 10. Ból mięśni i stawów

Bez względu na to, czy odczuwa się któryś z tych objawów, po ukończeniu lat 30 konieczne jest oczyszczanie swych naczyń krwionośnych co najmniej raz na 5 lat. Zapewnia to żelazne zdrowie.

Naczynia krwionośne mają zdolność gromadzenia nieczystości, zwłaszcza w przypadku osób starszych. Nie trzeba wcale cały dzień jeść burgerów i frytek. Nawet spożywanie kiełbasy lub jajek sadzonych powoduje odkładanie się pewnej ilości cholesterolu w naczyniach krwionośnych, który z czasem się nagromadza.

— Prosimy podzielić się swym sekretem oczyszczania naczyń krwionośnych.

- Aż do niedawna proces oczyszczania naczyń krwionośnych zajmował kilka miesięcy. Gromadziłem rośliny lecznicze, przeszukiwałem rynek lub zamawiałem je online i przygotowywałem napar. Teraz nie jest to już konieczne, gdyż moi koledzy po fachu z Instytutu Chorób Układu Krążenia opracowali dobry i przystępny cenowo środek na oczyszczanie naczyń krwionośnych – Presuren. W istocie środek ten reguluje ciśnienie krwi i leczy nadciśnienie, oczyszczając naczynia krwionośne.

product

Przyjmowany regularnie, Presuren oczyszcza nawet najbardziej zapchane naczynia krwionośne po zaledwie 1-2 tygodniach.

Powinienem dodać, iż nie zawiera on żadnej chemii, jedynie skoncentrowane ekstrakty ziołowe o właściwościach oczyszczających naczynia krwionośne. Dlatego właśnie jest on tak korzystny dla organizmu.

Wielu pacjentów ciągle wypytuje mnie o porady na temat oczyszczania naczyń krwionośnych. Ostatnio rekomenduję im wyłącznie ten Presuren. Jest on niezwykle wydajny.

Oficjalne statystyki badań klinicznych opublikowano na stronie Instytutu Chorób Układu Krążenia. Około 2 tysiące pacjentów brały udział w badaniach klinicznych w następstwie leczenia Presuren.

Rezultaty badań:.

 1. Stabilizacja ciśnienia krwi w ciągu 1-2 dni po przyjęciu leku – w 99% przypadków
 2. Stabilizacja tętna pod koniec leczenia – w 97% przypadków
 3. Pełne oczyszczenie naczyń krwionośnych z cholesterolu po kuracji – u 99% pacjentów
 4. Zwiększona skuteczność leczenia przewlekłych chorób – u 99% pacjentów
 5. Poprawa ogólnego stanu zdrowia – u 100% pacjentów
 6. Brak jakichkolwiek efektów ubocznych w trakcie kuracji – u 100% pacjentów

— Ile kosztuje Presuren i gdzie można go kupić?

— Wiecie dobrze, że nie stać Was na drogie leki przy Waszej emeryturze. Nie polecałbym tego typu środków. Presuren jest przystępny cenowo i w tej chwili – DO

Jest to główny lek w naszej firmie do walki z nadciśnieniem. Każdy może zakupić Presuren ze zniżką 50%.

Więcej o tym, jak zamówić Presuren z dostawą w całym kraju.

Aby zamówić Presuren, należy:

 1. Wypełnić formularz na oficjalnej stronie internetowej.
 2. Menadżer skontaktuje się z Wami w celu ustalenia adresu dostawy.
 3. Po 4-7 dniach (data dostawy), odbierzecie Presuren w placówce pocztowej.

Aby utrzymać czystość naczyń krwionośnych, zalecam powtarzanie kuracji co 1-2 lata. Szczególnie radzę to osobom starszym. Pomoże Wam to wzmocnić swe zdrowie i opóźnić występowanie oznak starzenia. Czyste naczynia krwionośne są gwarancją zdrowia.

— Panie Mariański, dziękujemy za podzielenie się tymi istotnymi informacjami w naszym wywiadzie.

Tak nieoficjalnie, pan Mariański przyznał się, że lubi prace ogrodowe i często pomaga swym dzieciom, które również są w wieku emerytalnym. Jego żona również jest osobą długowieczną, ma ona 99 lat. Oboje poddają się co roku terapii oczyszczania naczyń krwionośnych. Profesor jest przekonany, iż to jedyne, co utrzymuje ich przy życiu.

AKTUALIZACJA r.

Ważne! Ze względu na wysoki popyt, ograniczyliśmy czas trwania kampanii! Obecny etap potrwa do г. włącznie! Aż do końca kampanii każdy może zamówić oryginalny produkt Presuren za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej ZE ZNIŻKĄ 50%!

KOMENTARZE

Ostatnie komentarze
na Facebooku
Dodaj komentarz

profilowe
Floriana F.
Dziękuję Wam! Ten artykuł jest bardzo interesujący. Już zamówiłam PRODUKT.
Odpowiedz . Thumb 8 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Rafał
Sam już zamówiłem i wypróbowałem PRODUKT. Przez ostatnie 7 lat cierpiałem na nadciśnienie. Nie pamiętam już, kiedy miałem normalne ciśnienie krwi. Za namową lekarza postanowiłem, że czas oczyścić naczynia krwionośne. Po miesiącu kuracji PRODUKTEM moje ciśnienie krwi wróciło do normy! Minęły 2 miesiące, odkąd nie cierpię już na nadciśnienie. To jak nowe życie. Czuję się tysiąc razy lepiej. Polecam ten wspaniały produkt każdemu, a z taką zniżką można wręcz powiedzieć, że to prezent.
Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Aleksander
Ja również przeszedłem miesięczną kurację PRODUKTEM. Czuję się zdrowszy i silniejszy. Czuję się odmłodzony.
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Laura
Dziękuję Wam. Już zamówiłam. Fajnie, że można to wszędzie dostarczyć pocztą.
Odpowiedz . Thumb 25 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Oktawian
Moja paczka doszła wczoraj. Produkt wygląda inaczej. Będę przechodził kurację oczyszczania naczyń krwionośnych wraz z żoną. Ostatnio badania wykazały, że nasze naczynia krwionośne są zapchane cholesterolem.
Odpowiedz . Thumb 6 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Radosława
Miesiąc temu przeszłam kurację PRODUKTEM. Czasami miałam wysokie ciśnienie krwi i nieregularne tętno. Stosuje od 2 tygodni. Ciśnienie krwi wróciło do normy. Czuję się całkowicie zdrowa.
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Klaudia
Mam 61 lat. Zaczęłam kurację oczyszczania naczyń krwionośnych 5 lat temu. Pomagają mi dbać o zdrowie i dodają mi sił. Na nic nie choruję, choć wielu znajomych już nie żyje. Wciąż jestem aktywna seksualnie. Oczyszczanie naczyń krwionośnych jest absolutnie konieczne!
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Bianka
Leczyłam nadciśnienie tym środkiem. Od lat na nie cierpiałam. Z czasem zapadłam na cukrzycę i problemy z nerkami. Miałam też zaburzenia pamięci i wzroku. Przechodziłam przez wiele różnych kuracji, bez skutku. Postanowiłam wypróbować PRODUKT. Po raz pierwszy zamawiałam lek w sieci. To było proste.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Kamila
Dziękuję Wam! Oglądałam program, w którym pokazywali ten środek. Wszyscy lekarze go polecali. Mówili, że oczyszczanie naczyń krwionośnych jest absolutnie konieczne dla każdego.
Odpowiedz . Thumb 1 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Otylia
Ten środek jest niezwykle wydajny! Potwierdzam! Przez kilka kolejnych lat miałam ciśnienie 140/90. Po kuracji ciśnienie krwi wróciło do 125/80. Czuję się świetnie!
Odpowiedz . Thumb 1 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Andrea
Przeczytałam wszystkie informacje na temat PRODUKTU na oficjalnej stronie internetowej. Zaskakujące i imponujące!
Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Rafał
Udało mi się skorzystać z promocji! Dziękuję Wam!
Odpowiedz . Thumb 1 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Mariusz
Przechodziłem miesięczną kurację (z przerwami). Czuję się dużo lepiej. Jestem silny i pełen energii, wzmocniłem swój układ odpornościowy. Czuję się o 10 lat młodszy. Mam 72 lata.
Odpowiedz . Thumb 1 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Amelia
Dwa miesiące temu również przeszłam kurację oczyszczającą PRODUKTEM. Kiedy miałam zapchane naczynia krwionośne, ciągle czułam się zmęczona, ale teraz mam naprawdę dużo sił. Potrafię więcej zdziałać w ciągu dnia. Miałam ostre bóle głowy, teraz minęły. Lepiej sypiam. W każdym razie, zamówiłam kilka opakowań. Dziękuję Wam!
Odpowiedz . Thumb 1 . Lubię to! . 5 godzin temu