STOP HALUKSOM! Nowatorska metoda prostuje palce u nóg. Blisko 473 tyś. Europejek w zaledwie 28 dni, odzyskało dawne piękno stóp, uniknęło bólu i groźnej operacji

Data publikacji: 20.01.2019

Zdjęcia RTG ukazują efekty uzyskane przez 43-letnią Riko Shimizu po 28-dniach innowacyjnej kuracji.

Strona główna
Dieta i odżywianie
Fitness i sport
W Sypialni
Uroda
Zdrowie

liczba osób ktore to lubią: 4224

Lubię to!

Zdeformowane palce, paskudne dla oka haluksy i wywołujące nieustający ból obrzęki – o tym, jak w domowym zaciszu, w prosty i bezbolesny sposób pozbyć się uporczywych schorzeń stóp, przekonało się już prawie pól miliona Europejek. Bez konsultacji z lekarzem, bez zabiegów chirurgicznych, bez horrendalnych pieniędzy. Ortopedzi ujawniają: nowatorska metoda profesor Yoshidy to prawdziwa rewolucja w podologii. Czy krępujące schorzenia stóp w końcu przestaną być koszmarem Polek?

Koniec z deformacjami – Japonia potentatem na światowym rynku medycznym, w walce z większością zniekształceń stóp

Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń – już ponad 23 tysiące Polek i Polaków odzyskało zdrowe i estetyczne stopy wykorzystując nietypową, nowatorską metodę zwalczania haluksów. 9/10 z nich jednoznacznie potwierdza, że do wyleczenia bolesnych schorzeń potrzebowały mniej niż miesiąc. Nikogo już nie dziwi, że autorska, naturalna formuła Japońskiej ortopedki skrada coraz to więcej Europejskich serc. Czym jest i gdzie tkwi sekret jej popularności?

Jakie dolegliwości można wyleczyć w ciągu 2 dni?

To oczywiste, że do efektywnej walki ze szpecącymi znikształceniami stóp potrzeba czegoś więcej - prawdziwej broni, ktora w końcu będzie skuteczna niezaleźnie od stadium zaawansowania i rodzaju deformacji stóp. Poprawa stanu wizualnego jest istotna, ale tylko aktywna, intensywna rehabilitacja układu kostno-stawowego daje gwarancję trwałej likwidacji haluksów. Eksperyment naukowców z Japońskiego Centrum walki z bólem i rehabilitacji stóp w Osace udowodnił, że ich nowatorska formuła usuwa ból, stany zapalne, nagoniotki i obrzęki w zaledwie 48 godzin. Poprawiając ukrwienie tkanek, skutecznie wzmacnia mięśnie - a im lepsze usztywnienie stawów, tym prościej odzyskać piękne i zdrowe stopy bez koślawych paluchów.

Znając siłę i szybkość działania nowoczesnej metody, prościej zrozumieć, dlaczego coraz więcej kobiet wybiera domowe sposoby zwalczania haluksów bez konieczności użycia skalpela. Operacje są skuteczne, ale kosztują wiele tysięcy złotych i nierzadko pozostawiają blizny. W przeciwieństwie do metody Yoshidy, nie dają także możliwości utrwalenia efektów.


Ortopedzi nie mają złudzeń, że za sukcesem innowacyjnej kuracji stoi jeden, niespotykany element. To wysokozaawansowana, autorska szyna ortopedyczna stworzona przez doświadczonną podolożkę i zarazem rehabilitantantkę wielu zawodowych sportowcow, zdobyców medali olimpijskich – Kyōko Yokoshimę.

Tajemnica potężnej broni przeciw haluksom

„ Łącząc najbardziej zaawansowaną japońską technologię, doświadczenie wielu cenionych lekarzy, najwyższej jakości oddychające materiały i niespotykaną jak dotąd konstrukcją motoryczną, powstało absolutne arcydzieło medycyny. Specjalistyczna szyna przez całą dobę poprawia ukrwienie tkanek i przyspiesza odbudowę uszkodzonych naczyń, wskutek czego błyskawicznie usuwa stany zapalne, przywraca prawidłowe ułożenie kości oraz stabilizuje mięśnie i stawy. To jedyne dostępne na rynku urządzenie ortopedyczne o motorycznej konstrukcji, które umożliwia w sposób całkowice bezinwazyjny i trwały cofnięcie zniekształceń stóp w warunkach domowych.”Lek. Zbigniew Licavoli-Szymański, polsko-włoski chirurg ortopeda

Lek. Zbigniew Licavoli-Szymański, polsko-włoski chirurg ortopeda

Bezprecedensową przełomem okazała się biomechaniczna konstrukcja szyny dzięki której aparat idealnie dopasowuje się do każdego typu obuwia. Ruchoma konstrukcja pozwala nosić go wygodnie i bezpiecznie przez cały dzień, znacząco przyspieszając działanie kuracji.


Nie bez znaczenia jest fakt, że wielopłaszczyznowe działanie motorycznej szyny umożliwia zarówno leczenie poważnych schorzeń stawów i kości, jak i zapobieganie stanom zapalnym. Oznacza to, że bez konsultacji z lekarzem można pozbyć się niemal wszystkich dolegliwości stóp – haluksów, obrzęków, zwyrodnień, młotkowatości palcy, płaskostopia poprzecznego czy koślawych palców. Pomimo rekordowego tempa działania korektora, warto mieć świadomość, że nie wszyscy pozbędą się schorzeń w 3, 4 czy nawet 15 dni. Zdarza się, że w niektórych przypadkach osoby czekają na likwidację haluksów blisko 3-4 tygodnie. Czym to jest wywołane?

Warto zapobiegać, ale i leczyć

„Kyöko Uno równie skutecznie eliminuje bolesne obrzęki czy nagniotki, jak i poważne zwyrodnienia stawów oraz kości (haluksy). Aparat wyraźnie zmniejsza ból, łagodzi stany zapalne i przywraca prawidłowe, pierwotne ułożenie palców u stóp. Jednak na ostateczny efekt wpływa szereg indywidualnych predyspozycji. U osób ze sporą otyłością czy obciążonych genetycznie kuracja może wydłużyć się nawet o 3-4 tygodnie. Dlatego szybkość uzyskiwania konkretnych rezultatów choć może być różna, to już sam ostateczny efekt u wszystkich badanych jest zawsze równie satysfakcjonujący i pełen.”

prof. Kyōko Yokoshima, ortopedka i rehabilitantka, twórczyni innowacyjnej szyny korygującej

W kraju nad Wisłą wiele kobiet do dziś nie ma świadomości, że walka o zdrowe i piękne stopy może odbywać się w domowych warunkach, być prosta i szybka jak nigdy dotąd. Wciąż wzrostająca popularność metody Yokoshimy to bez wątpienie światło w tunelu, że wkrótce także w Polsce na stałe będziemy świadkami wielkiego przełomu w dziedzinie ortopedii stóp.


Specjaliści ostrzegają, że niestety na rynku pojawia się coraz więcej tanich podróbek, imitujących oryginalny korektor prof. Yokoshimy. Aparat Kyöko Uno ortopedzi rekomendują m.in ze względu na unikalną konstrukcję motoryczną wykonaną z najsolidniejszych, trudno dostępnych materiałów o właściwościach ortopedycznych. Możesz próbować znaleźć podobne urządzenie, pamiętaj jednak, że rezultaty mogą wówczas nie spełnić Twoich wszystich oczekiwań.

Piękne, zdrowe stopy bez krępacji i ciągłych kompleksów?

Powodzenia!

Kasia69

Komentarze:

Podpis

Treść komentarza

Dodaj komentarz

8 lipca 2018 o 12:42

6

1

Parę lat temu miałam operacyjnie usuwanego haluksa. Niestety chociaż niby zabieg w większości przypadków miał się okazać ostatnim jak zwykle „coś poszło nie tak” i teraz nie dość, że znów ból nawraca to jeszcze te okropne paluchy odrastają… Nie mam zamiaru kolejny raz wydawać kroci w dodatku na bolesny zabieg, po którym palce goją się tygodniami, a do dziś i tak mam same blizny po cięciach. Nie oczekuje cudów, ale nie ukrywam mam nadzieje, że ten korektor choć trochę mi pomoże to już będę zadowolona…

8 lipca 2018 o 14:44

23

0

Ktoś już używał tego aparatu ? Pomaga czy to kolejne dziadostwo ?

Irena

Moja mama używała i bardzo sobie chwali. Jej palce na siebie nachodziły, z tego, co pamiętam po jakichś 3 tygodniach wszystko ładnie się wyrównało

2 lipca 2018 o 13:02

0

0

Anka93

Ja dopiero trzeci dzień nosze ten korektor, ale już widzę, że ból faktycznie jest mniejszy

22 sierpnia 2018 o 10:40

3

0

Dianna

Przecież sama profesor Yokoshima napisała, że to sprawa indywidualna jak i na kogo zadziała. Najlepiej samemu sprawdzić. Ja normalnie w nim chodzę, do szpilek nie włożę, wiadomo, ale przynajmniej nie czuję już takiego bólu i mam wrażenie jakby faktycznie palec mi się o jakieś kilka milimetrów naprostował.

20 sierpnia 2018 o 20:32

3

1

Gabi Stępień

To jakaś masakra zdeformowane stopy i krzywe palce u atrakcyjnej, zadbanej kobiety. Ja nie mam tego problemu, ale mam nadzieję, że potrzebującym to zadziała.

18 sierpnia 2018 o 17:03

0

0

Karolina1988

Można używać tego aparatu profilaktycznie?? Moja babcia i mama męczą się z haluksami, a ja sobie tego nie wyobrażam chociaż wiem, że jestem obciążona genetycznie i pewnie też mnie to czeka, oby jednak nie! Chyba bym się załamała!

17 sierpnia 2018 o 08:45

6

1

Lauraaaa

Hmm moim zdaniem na pewno ci nie zaszkodzi, pisali że korektor „wzmacnia stawy, mięśnie itd. więc na pewno zapobiegnie haluksom

23

2

12 sierpnia 2018 o 16:12

Dojrzała_po_40

Mi aparat „Kyoko” poleciła rehabilitantka zapobiegawczo po zabiegu. Stosuje go przez 17 dzień w ramach rekonwalescencji i jak dla mnie REWELACJA. Przede wszystkim stopy nie są już takie bolesne i opuchnięte, no i dużo rzadziej muszę odwiedzać rehabilitantkę, więc trochę sama sobie zaszkodziła

2

0

18 września 2018 o 14:34

Janina1969

Moja żona stosowała ten aparat i u niej wystarczyły dwa tygodnie, wreszcie nie musze już słuchać jej wiecznych marudzenia, że ma brzydkie i krzywe stopy :)

9

0

23 września 2018 o 19:10

AdamDziuba

Macie pewność, że używanie tego korektora zapobiegnie operacji ?

Grażkka

7

2

25 września 2018 o 17:49

Mi ortopeda sugerował operacje, ja jednak chciałam jej uniknąć i jak zobaczył, że po dwutygodniowym używaniu przeze mnie tego aparatu oboje byliśmy w szoku, widać, że zmiany się cofają, nie wiem czy tylko u mnie, ale to fakty! Mam nadzieję, że na wszystkie stopy działa tak samo dobrze, widzicie takich to mamy „specjalistów” niedouczonych

5

1

14 października 2018 o 20:20

DankaS

Kupiłem ten aparat mamie, ponieważ nie mogłem już patrzyć jak każdego dnia cierpi. Nosi go już dwa tygodnie i jest znaczna poprawa. Na ulotce piszą, że pełna kuracja to 4-8 tygodni w zależności od podatności, więc zobaczymy jak będzie wtedy. Na razie jest naprawdę ok

8

1

14 października 2018 o 20:20

Janek_AutomobilePl

Janek, to napisz proszę za dwa tygodnie czy mama całkowicie pozbyła się haluksów czy zmniejszyły ból? Paluch nachodził Jej na paluch? Pytam bo moja mamusia tak ma i może bym Jej sprawiła prezent na urodziny…

5

2

18 listopada 2018 o 23:32

Nati92

Janek, ile Twoja mama ma lat ? Bo jestem ciekawa czy i na moją to może zadziałać. Czy wiek ma jakieś znaczenie ? Moja mama ma już 66 lat. Myślicie, że to może mieć jakiś wpływ na efekty ?

5

1

26 grudnia 2018 o 01:02

KatarzynaM

Nie no, co może mieć do tego wiek ? Jak już to może prędzej stopień zaawansowania choroby ? Ja zmagam się z haluksami już prawie 10 lat, aparatu używam na razie 6 dni. Ból znacznie się zmniejszył, paluch też jakby prostszy, ale z opiniami wstrzymam się do końca kuracji. Choć na razie jestem dobrej myśli.

12

4

28 grudnia 2018 o 17:29

Lilikaxxx

Drogie Panie, najpierw zadbajcie o prawidłową wagę, darujcie sobie chodzenie w szpilkach nawet po bułki, a później bawcie się w używanie jakichś „cudownych” urządzeń.

2

24

03 stycznia 2019 o 15:14

Czesiek62

Panie Czesławie, pan jest niewychowanym chamem! Proszę Pana, nie tylko kobiety ciągle chodzące w szpilkach, albo te z nadwagą zmagają się z haluksami. Poza tym każda z nas ma prawo do zdrowych, zadbanych stóp, nawet te, które mają trochę więcej ciałka, albo częściej poruszają się na wysokich obcasach!

43

2

04 stycznia 2019 o 18:49

MichasiaWwa

Nati, jasne napiszę Kasiu, moja mama ma 58 lat, więc nie wiele mniej niż Twoja. Zobaczymy jakie będą końcowe efekty.

13

5

04 stycznia 2019 o 18:49

Janek_AutomobilePl

Hmm, ja tam nie jestem przekonana do takich „cudownych” urządzeń. Dziewczyny, nie sądzicie, że operacja, którą przeprowadzi doświadczony specjalista jest najlepszym wyjściem ?

0

6

5 stycznia 2019 o 16:44

Ada

Po co od razu operacje, przecież tylko zakładasz sobie korektor na stopę, nie ma żadnego ryzyka

0

21

7 stycznia 2019 o 13:30

Krycha_fryzjerka24h

Do czego to kobiety nie są zdolne, żeby być piękne :)

2

56

7 stycznia 2019 o 13:30

Grzegorz_Sokolski42

Na szczęście nie mam haluksów, ale zdecydowanie wolałabym zakładać taki korektor, niż dać sobie chirurgom dłubać przy stopach.

0

3

7 stycznia 2019 o 13:30

Anna1997

Strona główna
Dieta i odżywianie
Fitness i sport
W Sypialni
Uroda
Zdrowie

Copyright 2019 ALL RIGHT RESERVED

O portalu
Polityka prywatności
Kontakt
Mapa strony