Naukowcy donoszą:

jeszcze nigdy w historii człowiek nie był bombardowany tak wielką ilością toksyn i trujących substancji. Pestycydy, konserwanty, metale ciężkie (takie jak aluminium, ołów), chemia gospodarcza, spaliny, smog (trujące, mikroskopijne pyły, które wdychasz z powietrzem). Ten zalew brudu i szkodliwych substancji rujnuje Twoje zdrowie. A także prowadzi do rozwoju ciężkich chorób, m.in. raka, cukrzycy czy alzheimera. Jak udowadniają badania dr Seebald, toksyny są główną przyczyną nadwagi, otyłości, a także cellulitu i chorób skórnych. Jesteś zmęczony, często chorujesz, masz problemy ze zdrowiem? To znak, że całe Twoje ciało zalepia mieszanka szkodliwych toksyn, które niszczą Twój organizm od środka! Istnieje jednak superskuteczna i bezpieczna metoda na wyciągnięcie z Twojego organizmu tych zabójczych substancji już w przeciągu 1 nocy. Niemożliwe?

Wydalisz 2 kg TOKSYCZNYCH ZŁOGÓW już od 1 użycia

Dr Anne Seebald z Ohio Natural Medicine Institute od lat poleca swoim klientom oryginalne japońskie plastry głęboko odtruwające organizm. Jak sama mówi: „Nie ma lepszej metody na wydalenie hurtem z organizmu toksyn niż fitodetoksykujące plastry. W dzisiejszych czasach musimy dbać o nasz organizm, ponieważ trujące związki chemiczne są w zasadzie wszędzie: w warzywach, owocach, powietrzu, a nawet w wodzie! Nasze nerki i wątroba zwyczajnie nie nadążają z oczyszczaniem organizmu. W efekcie pokłady toksyn gromadzą się w ciele prowadząc do rozwoju groźnych chorób. A przecież nie przestaniemy oddychać, jeść ani pić, żeby uchronić się przed toksynami! Dlatego każdy, komu zależy na własnym zdrowiu, powinien odtruwać swój organizm za pomocą ziołowych plastrów detoksykujących. Każdy, komu polecam tę metodę, jest zszokowany, gdy widzi po pierwszym użyciu, ile obrzydliwych trucizn wyszło z jego ciała… Już po 1 użyciu plastrów groźne toksyny dosłownie wyłażą z Twojego ciała – wydalasz je przez skórę, układ moczowy i układ pokarmowy. Będziesz zaskoczony, jak wiele trujących substancji niszczyło Twój organizm od środka… wielu moich klientów wydala nawet 2 kg toksyn w ciągu pierwszych 24 godzin”.

W środowisku naukowym – od fizjoterapeutów, przez środowiska medyczne i akademickie – wszyscy uznają, że jest to naukowy przełom w walce z zatruciem organizmu toksynami. Potwierdzony niezależnymi testami empirycznymi i badaniami klinicznymi.

W środowisku naukowym – od fizjoterapeutów, przez środowiska medyczne i akademickie – wszyscy uznają, że jest to naukowy przełom w walce z zatruciem organizmu toksynami. Potwierdzony niezależnymi testami empirycznymi i badaniami klinicznymi.

Tylko w USA i Japonii plastry fitodetoksykujące przetestowało już ponad 90 000 osób. Ankiety i wywiady konsumenckie potwierdziły, że mają 3 właściwości:

 • działają do 12 razy szybciej od tabletek usuwających toksyny,
 • już po 30 dniach stosowania uwalniają na stałe od schorzeń spowodowanych toksynami,
 • dodają energii, likwidują problemy ze snem i nadwagę, poprawiają stan skóry, zmniejszają ryzyko chorób cywilizacyjnych, poprawiają ogólny stan organizmu i przedłużają życie nawet o 17 lat.
Jednocześnie stymulują natlenienie i odżywienie komórkowe oraz oczyszczenie organizmu z metali ciężkich. W efekcie skutecznie uwalniają od wielu dolegliwości powodowanych przez toksyny, m.in. artretyzmu, bólów głowy, nadwagi czy nawet poważniejszych schorzeń.

Zobacz, jak wygląda wątroba osoby zatrutej toksynami w porównaniu z wątrobą osoby zdrowej:

zdrowa wątroba

wątroba zatruta toksynami

Wizualizacja stworzona przez zespół dr Seebald na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 3472 ochotników. Według badań na wątrobowe zatrucie toksynami cierpi aż 76% mieszkańców Europy Środkowo-Wschodniej

Plastry detoksykujące pomogą Ci na:

Uwolnisz się od ciągłego zmęczenia, uratujesz swoje zdrowie i przedłużysz życie nawet o 17 lat – efekt gwarantowany testami medycznymi

Oto jak dr Seebald tłumaczy działanie plastrów fitodetoksykujących w sposób naukowy:

„W naturze nic nie dzieje się bez sensu. Tak jak drzewo pobiera życiodajne składniki przez liście, toksyny gromadząc w korzeniach - tak u człowieka wszelkie nieczystości i brudy schodzą na sam dół. Natura wie, że najważniejsza jest głowa, serce, płuca. Dlatego chroni te narządy, a trujące toksyny stara się spychać w dół. Zalegają wtedy w dolnych partiach nóg i stopach, jednak uwalniają się do krwiobiegu szkodząc całemu organizmowi. Jak pokazują nasze badania i najnowsza wiedza naukowa, najłatwiej wyciągnąć toksyny właśnie działając przez stopy” – mówi dr Seebald.

„Tajemnica skuteczności plastrów fitodetoksykujących tkwi w wykorzystaniu niezwykle silnej mieszanki naturalnych substancji oczyszczających w sposób skoncentrowany – na stopach. Dlaczego gdy jesteśmy zmęczeni, bolą nas stopy? Dlaczego artretyzm i choroba zwyrodnieniowa stawów najpierw atakuje stopy i kolana? Ponieważ centralne dowództwo naszego organizmu zdecydowało, że tam właśnie najbezpieczniej magazynować toksyny, z których usuwaniem ani nerki, ani wątroba już nie nadążają. Japończycy dobrze wiedzą, że aby pozbyć się dolegliwości, trzeba oczyścić organizm z zalegających toksyn i odciążyć nerki” - tłumaczy ekspertka.

„Szczególnie w XXI wieku poziom toksyn w otoczeniu jest tak wysoki, że odkładają się one wszędzie w ludzkim ciele – przede wszystkim:

 • w mózgu – powodując bóle, zawroty głowy, zmęczenie i problemy ze snem
 • w układzie pokarmowym – powodując dolegliwości żołądkowe, wrzody, problemy z trawieniem
 • w kościach, powodując artretyzm i osteoporozę
 • w krwioobiegu – narażając na problemy z sercem i żyłami
 • w mięśniach – powodując ucisk, drętwienie i ból
 • w tkance tłuszczowej – powodując puchnięcie, tycie oraz powstawanie cellulitu i rozstępów
 • pod skórą – powodując choroby skórne, alergie, trądzik

W sumie, jak wynika z moich badań, współczesny człowiek może mieć w organizmie nawet 8 kg toksyn, nie zdając sobie z tego sprawy! Niejednokrotnie spotykałam ludzi, którzy są otyli, wiecznie przemęczeni, mają straszliwe zmiany skórne albo nawet cierpią na przewlekłe choroby. Skarżyli się, że tradycyjne metody i często kosztowne wizyty u specjalistów nie likwidują ich dolegliwości. Jakie było ich zdziwienie, gdy okazywało się, że wszystkiemu są winne toksyny i wystarczy nawet 1 raz użyć plastrów detoksykujących, żeby zobaczyć znaczną poprawę” – tłumaczy dr Seebald.

W sumie, jak wynika z moich badań, współczesny człowiek może mieć w organizmie nawet 8 kg toksyn, nie zdając sobie z tego sprawy! Niejednokrotnie spotykałam ludzi, którzy są otyli, wiecznie przemęczeni, mają straszliwe zmiany skórne albo nawet cierpią na przewlekłe choroby. Skarżyli się, że tradycyjne metody i często kosztowne wizyty u specjalistów nie likwidują ich dolegliwości. Jakie było ich zdziwienie, gdy okazywało się, że wszystkiemu są winne toksyny i wystarczy nawet 1 raz użyć plastrów detoksykujących, żeby zobaczyć znaczną poprawę” – tłumaczy dr Seebald.

Zastosowanie tego zastrzeżonego w instytucie patentowym rozwiązania umożliwia zwalczanie wielu powszechnych dolegliwości i przywracanie równowagi organizmu nieustannie podczas snu. Mieszanka fitodetoksykująca błyskawicznie wnika w skórę i jak magnes wyciąga szkodliwe substancje z całego organizmu. Toksyny i metale ciężkie, które truły nasz organizm, są usuwane w mgnieniu oka. Narządy i komórki naszego ciała zostają odciążone, dzięki czemu zaczynają szybciej i sprawniej funkcjonować. Wzrasta natlenienie i odżywienie komórkowe tkanek oraz wydalanie toksyn. Gojenie się stanów zapalnych przyspiesza. Znikają bóle, zmęczenie i nadwrażliwość.

Aby trwale pozbyć się dolegliwości powodowanych przez toksyny wystarczy przyklejać plastry fitodetoksykujące codziennie przed snem. Nieważne, czy cierpisz z powodu ciągłego zmęczenia, bezsenności, nadwagi, chronicznych przeziębień, bólu głowy czy bezsenności. Problem zostanie zlikwidowany. Dzięki bezpiecznie dobranej dawce substancji fitodetoksykujacych, kurację można prowadzić niemal nieprzerwanie przez 30 dni.

Uwolnisz organizm od toksyn i odzyskasz zdrowie w 30 dni

Uwaga: to nie wszystko. W trakcie kuracji substancje detoksykujące przenikają do całego Twojego organizmu i 24/7 aktywnie oczyszczają go z toksyn i złogów. Dostają się do każdej komórki ciała i dzięki swoim detoksykującym właściwościom odklejają od niej toksyczne związki, które później są wydalane razem z moczem i kałem.

Z każdym dniem stosowania plastrów fitodetoksykujących pozytywne efekty kumulują się na poziomie komórkowym. Już po 30 dniach kuracji toksyny są usunięte na stałe. Skuteczność plastrów potwierdzają także inni badacze: dr Mark Valbona z Baylor Collage of Medicine zredukował bóle artretyczne u 76% badanych, dr Eric Weintraub z New York Medical College zlikwidował chroniczną bezsenność u 90% przypadków, natomiast dr Thinell z Chicago Institute for Health uwolnił 89% pacjentów od nadwagi i otyłości.

Plastry działają w oparciu o starożytne zasady medycyny Wschodu. Dr Yamada z Tokio mówi:

„Na stopach mamy mapę całego naszego ciała. W ten sposób działając na określony punkt na stopie, możemy stymulować i energetyzować niedomagający organ. Można zresztą samemu sprawdzić: w tym miejscu, gdzie nas boli, mamy problem w ciele. Podobnie jest z plastrami: określone obszary na stopie „zbierają toksyny” z tych narządów i części ciała, z którymi są połączone. Dla ludzi Zachodu to wydaje się magią, ale dla nas to zwyczajne działanie zdrowotne”.

Badacze sprawdzili skuteczność plastrów fitodetoksykujących na grupie 122 osób w wieku 23-75 lat. Uczestnicy eksperymentu nie zmienili swojego stylu życia, diety ani nawyków. Celem testu było naukowe sprawdzenie – czy japońska metoda naprawdę gwarantuje zwalczenie większości częstych dolegliwości i przywrócenie dobrej kondycji zdrowotnej?

A oto wyniki badania:

 • Z ankiet kwestionariuszowych wynika, że uczestnicy uwolnili się od bólu głowy, zmęczenia i stresu oraz poczuli natychmiastowy przypływ energii już po 1 nocy stosowania plastrów.
 • 97% osób pozbyło się uciążliwych bólów reumatycznych i artretycznych w zaledwie 2 tygodnie.
 • 94,9% badanych po 3 tygodniach zauważyło znaczący spadek wagi (w przypadku nadwagi) oraz zniknięcie problemów skórnych.
 • Badania wykazały pozytywny wpływ wkładek na wszystkie układy organizmu, szczególnie: pokarmowy, nerwowy, mięśniowy i moczowy.

Z udokumentowanych relacji wynika, że plastry fitodetoksykujace dr Seebald zachwycają nie tylko naukowców, ale też wszystkich, którzy je wypróbowali. Pewnie dlatego ta metoda szybko stała się popularnym sposobem na pozbycie się toksyn i podniesienie stanu zdrowia całego organizmu. Coraz więcej osób chce sprawdzić na własnej skórze jej skuteczność.

"Gdy zobaczyłem raport z badań klinicznych byłem naprawdę zaskoczony. Od tamtej pory polecam tę metodę wszystkim moim klientom. Dzięki niej pozbywają się nadwagi, uciążliwych bólów i wieloletnich dolegliwości, z którymi nie radzili sobie specjaliści."

Marian Wysocki – fizjoterapeuta z Wrocławia

Doktor Seebald otrzymywała tak dużo próśb od osób, które chciały przetestować jej superszybką metodę na pozbycie się toksyn, że jej niewielka pracownia nie nadążała z produkcją. Dlatego zdecydowała się podjąć współpracę z firmą, która będzie produkować plastry fitodetoksykujące według jej instrukcji. Nazwała je po prostu Detox Cleasil Sap.

Ponieważ jest to metoda naukowa, ekspertka stwierdziła, że liczą się tylko rezultaty, a nie obietnice. Dlatego każdy zestaw plastrów fitodetoksykujących otrzymujesz z potrójną gwarancją satysfakcji: oryginalności, jakości oraz zadowolenia.

Jeśli po zastosowaniu Detox Cleasil Sap nie osiągniesz gwarantowanych testami rezultatów, natychmiast skontaktuj się z dr Seebald! Jej zespół uczyni wszystko co możliwe, aby spełnić Twoje oczekiwania. To jest osobista gwarancja dr Seebald, potwierdzona przez producenta. Dzięki niej - nic nie ryzykujesz!

„Dr Seebald nie składa obietnic, tylko mówi o faktach. Bezsprzecznie, to najlepiej udokumentowana metoda oczyszczania organizmu z toksyn, jaka istnieje”

Max Bosworth, doktor Nauk o Zdrowiu i publicysta Worlds Health News

Pamiętaj – czytanie nawet o najlepszej metodzie usuwającej toksyny nie pozwoli Ci zlikwidować Twoich dolegliwości. Dlatego jeśli chcesz pozbyć się problemu i pokonać toksyny – musisz sprawdzić ten sposób na własną rękę! Jeśli to zrobisz, przekonasz się, że rezultaty są potwierdzone nie tylko testami medycznymi, ale także Twoją własną historią. Co więcej, efekty są tak szybkie, że nie będziesz musiał czekać na nie dłużej niż kilka godzin. Gdybyś zaczął stosować plastry Detox Cleasil Sap już dziś wieczorem, to jutro rano obserwowałbyś pierwsze efekty!

Ważna informacja: Pamiętaj, fitodetoksykujące plastry Detox Cleasil Sap to bezinwazyjna metoda usuwania toksyn z organizmu i nie koliduje z żadnymi lekami, dlatego ich stosowania nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza.

Po publikacji tego artykułu z wielką przyjemnością otrzymujemy informacje o sukcesach, osiąganych przy użyciu plastrów Detox Cleasil Sap (łącznie z autorem tego tekstu). Jeśli również i TY chcesz zrobić coś dla swojego zdrowia i świetnego samopoczucia – nie zwlekaj! Przecież nie masz nic do stracenia! Kliknij w poniższy link, żeby otrzymać Detox Cleasil Sap - masz pewność, że otrzymasz oryginalne plastry, które naprawdę działają! Jeśli szanujesz swoje zdrowie i chcesz mieć lepsze życie, kliknij w poniższy link:

Kliknij tutaj, aby otrzymać plastry fitodetoksykujące dr Seebald i uwolnić się od toksyn powodujących cierpienie raz na zawsze! >>
Specjalna oferta ważna do 23:59