Gosia bloguje, czyli
moje życie z niedosłuchem.

Chcesz poznać sposób w jaki odzyskałam słuch i zredukowałam szumy uszne?

Odzyskasz 100% sprawności słuchowej w 28 dni, wzmocnisz najważniejsze dźwięki i wyeliminujesz niechciany hałas bez operacji!

Odzyskałam słuch w 1 miesiąc, mimo, że laryngolodzy nie dawali mi żadnych szans. Przez szumy uszne i ubytek słuchu czułam się, jakbym żyła w klatce. Odkryłam ten NIEWIARYGODNY SPOSÓB i w końcu zaczęłam NORMALNIE ŻYĆ – kolej na Ciebie! Doskonale wiem, jak się czujesz, bo sama przez to przechodziłam. Dlatego piszę o tym, aby Ci POMÓC!

Cześć wszystkim ! Mam na imię Małgosia i jestem żoną, matką i panią domu na pełen etat. Chociaż na karku już niedługo będzie 50-tka, w duchu nadal czuję się jak nastolatka. W ramach odskoczni od nudnych obowiązków prowadzę ten blog (namówiła mnie do tego córka). Znajdziecie tu zabawne historie z mojego życia, a także trochę ciekawych porad, które niejeden raz pomogą Wam rozwiązać problemy. W wolnym czasie zamykam się w sypialni i oddaję lekturze. Moje motto brzmi:

„Każdy ma to, na co się odważy”

A Wy? Na co się odważycie?

Masz już dosyć tego, że nie słyszysz? Denerwują Cię szumy w uszach? Ile można się męczyć z aparatami słuchowymi, które są niewygodne, uwierają i często podrażniają skórę? Ja byłam zmuszona nosić aparat przez wiele lat, wstydziłam się, bo wszyscy widzieli, że nie słyszę. Na dodatek wydałam mnóstwo pieniędzy na coraz to nowe modele, bo poprzednie psuły się, trzeszczały lub je gubiłam. Ile można się tak katować… Jednak pewnego dnia trafiłam na coś, co odmieniło moje życie o 180 stopni! Postanowiłam, że muszę podzielić się tym z każdym, kto cierpi na problemy ze słuchem.

Jeżeli Twój słuch jest idealny i słyszysz całe spektrum dźwięków – tak jak ja teraz, to moja pomoc nie jest Ci potrzebna. Jeśli jednak dobrze wiesz, o czym mówię i utożsamiasz się z tym, to czytaj dalej. Przygotowałam dla Ciebie receptę na nowe, szczęśliwe życie, czyli sposób na doskonały słuch bez ubytków i zakłóceń! To metoda regenerująca komórki słuchowe, której spektakularne rezultaty wywołują szok u specjalistów, w tym u mojego laryngologa! Mało tego – on sam stosuje ten sposób! Bo on jest skuteczny dosłownie w każdym przypadku!

Wyobraź sobie, że nagle zaczynasz słyszeć nawet najcichsze dźwięki, i nie umyka Ci żaden, nawet najmniejszy szept. Wyobraź sobie, że znów rozróżniasz głosy w tłumie, a w rozmowie z kimś nie musisz prosić o powtórzenie. Brzmi jak spełnienie marzeń, prawda? Tak, to jest marzenie, ale już TERAZ MOŻE SIĘ SPEŁNIĆ!

AudioSTIMULATOR pomoże każdemu – spójrz na mnie, jestem żywym przykładem! Nazywam się Małgorzata Leszczyńska, mieszkam pod Krakowem i pracuję jako nauczycielka muzyki. Nie jestem laryngologiem, foniatrą ani ekspertem w zakresie leczenia głuchoty, zupełnie się na tym nie znam. Jestem tylko zwykłą kobietą, która miała spory niedosłuch i zbyt mało pieniędzy na kosztowne urządzenia czy zabiegi. A teraz słyszę 3-krotnie lepiej niż kiedykolwiek, zupełnie jakbym miała 20 lat. I nie męczę się już z aparatem słuchowym, nic nie piszczy, nie trzeszczy i nie uwiera!

Słaby słuch odziedziczyłam w genach, ale moja praca w szkole również wpływała na to, że głuchota drastycznie się pogłębiała. Usłyszałam wyrok od lekarzy – jeżeli tak dalej pójdzie, to całkowicie stracę słuch. Nie mogłam sobie na to pozwolić, musiałam słyszeć! Dla męża, dzieci, a przede wszystkim dla siebie – słuch był moim najważniejszym narzędziem pracy. Nie chciałam ciągle nadwyrężać rodzinnego budżetu na innowacyjne aparaty, olejki i suplementy na słuch, tym bardziej, że to pomagało tylko na chwilę, albo wcale. Żadne operacje też nie wchodziły w grę. W głębi siebie czułam, że przecież na pewno jest jakieś inne, bezpieczne i bezinwazyjne rozwiązanie.

Próbowałam już wszystkiego, żeby lepiej słyszeć i zregenerować kanał słuchowy, ale nic nie pomagało tak jak AudioSTIMULATOR. Dowiedziałam się o nim od rodziny mieszkającej w Norwegii, bo tam już od dawna ta metoda była na topie. Na drugi dzień od 1. zastosowania przyłapałam się na tym, że automatycznie ściszyłam radio w samochodzie, a po tygodniu stosowania słyszałam, o czym szepczą moi uczniowie w ostatniej ławce. AudioSTIMULATOR stał się moim antidotum na głuchotę i szumy uszne. Przywrócił mi słuch, pewność siebie i komfort codziennego życia, a przecież tego każdy z nas najbardziej potrzebuje!

Podczas jednego z rodzinnych spotkań wszyscy, jak zwykle, zwracali się do mnie podniesionym głosem, żebym mogła zrozumieć co mówią - „Nie musicie tak krzyczeć!” – odpowiedziałam ze śmiechem. Ciocia zapytała mnie jakim cudem wszystko słyszę, skoro nie widzi u mnie za uchem aparatu słuchowego. Wszyscy byli w szoku, myśleli, że miałam operację. A przecież jedyne co robiłam to nosiłam mały, dyskretny plaster za uchem, który w całkowicie naturalny sposób przywraca 100% sprawności słuchowej. Do tego dbałam o higienę uszu tak jak dotychczas, nic poza tym! Tylko tyle wystarczyło, abym całkowicie odmieniła swoje życie. Bo mocny, zdrowy słuch to również bardziej szczęśliwe życie codzienne.

Wyobraź sobie, że jesteś na plaży i słyszysz fale rozbijające się o brzeg, mewy i szum wiatru. Jak na wiosnę o poranku budzi Cię śpiew ptaków za oknem. Jak znów bez problemu słyszysz każde słowo księdza w konfesjonale. Czy to nie wspaniałe uczucie? Ja już wiem jak to jest. A jeżeli Ty również chcesz to poczuć, to zajrzyj TUTAJ. To właśnie na tej stronie kupiłam AudioSTIMULATOR w najniższej możliwej cenie.

Co sprawia, że ta metoda jest tak SKUTECZNA? Sprawdź, co odróżnia ją od innych sposobów, które marnują Twoje pieniądze

AudioSTIMULATOR zawiera inteligentną technololgię, której nie znajdziesz w ŻADNYM INNYM PRODUKCIE dostępnym na rynku. Przywraca mocny słuch i regeneruje kanał słuchowy W 28 DNI!

Wiem, bo sama w niecały miesiąc odzyskałam słuch, bez stania w kolejce do lekarzy i wydawania mnóstwa pieniędzy na leki i kolejne „cudowne” aparaty słuchowe, które wypadają z ucha, uwierają i trzeszczą. Jeśli Ty również pragniesz cieszyć się mocnym słuchem i słyszeć pełne spektrum dźwięków i zastanawiasz się, czy AudioSTIMULATOR pomoże również Tobie, to zaraz Ci coś powiem.

Dlaczego JA ODZYSKAŁAM SŁUCH i TY TEŻ GO ODZYSKASZ, stosując ten sposób?

Odzyskasz słuch, bo ta metoda działa dosłownie na każdego. Została stworzona dla osób z każdą wadą, niezależnie od wieku czy płci. Zarówno dla lekko, jak i mocno niedosłyszących, noszących aparaty i wzmacniacze słuchu, a także osób od dawna trapionych szumami usznymi. To właśnie dlatego pomoże również Tobie. AudioSTIMULATOR gwarantuje 6 spektakularnych rezultatów, które zapewnią Ci odzyskanie 100% sprawności słuchowej:

  • Likwiduje ból i dyskomfort (poczucie „zatkanego” ucha).
  • Eliminuje irytujące dolegliwości wywołane wieloletnią pracą w hałasie jak; szumy, trzaski, piski oraz dźwięki niepożądane, np. warkot silnika.
  • Poprawia słuch (nawet 15-krotnie zwiększona ostrość, głośność i czytelność dźwięków) rozmów tel., audycji radiowych, TV, mowy ludzkiej.
  • Pozwala wychwytywać dotychczas niesłyszane dźwięki z otoczenia, np. szepty na korytarzu, odgłosy natury, wołanie z „drugiego pokoju”.
  • Umożliwia prowadzenie rozmów w tłumie podczas np. jazdy środkami komunikacji, głośnych koncertów, w sklepowym gwarze, ale także w sytuacjach dyskretnych: u lekarza, w banku, w relacjach intymnych.
  • Podnosi słyszalność szeptów do młodzieńczego poziomu, wzmacniając ich sygnał aż 9-krotnie wyłapując nawet najdrobniejsze szczegóły, przywraca spektrum słyszalność dźwięków o różnych częstotliwościach, od najniższych po najwyższe.

To 6 złotych zasad działania, które gwarantują odzyskanie mocnego słuchu i pozbycie się szumów oraz dyskomfortu w kanale słuchowym. Nie warto sięgać po metodę, która nie spełnia wszystkich 6 warunków – jedynie stracimy czas i pieniądze. Była tylko jedna rzecz, która powstrzymywała mnie przed wypróbowaniem plastrów AudioSTIMULATOR. Nie chciałam wierzyć, że ten sposób jest odpowiedni dla mnie.

Przez całe życie wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe metody na poprawienie słuchu, m.in. aparaty słuchowe, wzmacniacze słuchu, olejki, świecowanie, suplementy, itp. Owszem, na chwilę może i pomagało, ale gdy tylko przestawałam stosować, znowu byłam głucha jak pień. Bałam się kolejnej porażki, kolejnego rozczarowania i narażania swojego zdrowia psychicznego. Ale wizja całkowitej głuchoty również mnie przerażała…

Na szczęście moje wątpliwości rozwiała moja kuzynka, która poleciła mi AudioSTIMULATOR. Spokojnie i łopatologicznie wytłumaczyła mi skład oraz warunki działania, jakie spełnia ta fenomenalna metoda. Dzięki temu wiem, że skuteczny środek przywracający słuch musi spełniać te 6 warunków, a wtedy zadziała na każdego, bez względu na stadium zaawansowania głuchoty, płci oraz wieku.

Jeśli nadal nie dosłyszysz lub masz szumy uszne, to Twoja metoda najwyraźniej nie spełnia wszystkich 6 zasad. To brzmi prosto i logicznie, ale w rzeczywistości nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Mówiąc inaczej, żeby odzyskać mocny słuch, potrzebujesz środka, który działa kompleksowo.

Nie musisz płacić za wizyty u laryngologów i aparaty słuchowe! AudioSTIMULATOR w NATURALNY SPOSÓB stymuluje organizm do odbudowy słuchu.
W czym tkwi sekret?

Słyszę 3-krotnie lepiej niż kiedykolwiek, szumy uszne zniknęły, rozumiem każde słowo i słyszę najcichszy dźwięk BEZ APARATU SŁUCHOWEGO

AudioSTIMULATOR to najskuteczniejszy i najszybszy sposób przywracania 100% sprawności słuchowej, którą rekomendują najbardziej znani lekarze na całym świecie! Samuel Ellias, Paul Ackermann, Nusrat Ahsan, Marielle Depois– kojarzysz te nazwiska? To geniusze w dziedzinie laryngolgii i foniatrii! A więc i ich metody muszą być GENIALNE. AudioSTIMULATOR jest oparty na najnowszych odkryciach XXI wieku w dziedzinie laryngologii. To połączenie dwóch najpotężniejszych sił: NAUKI i NATURY – na pewno zdajesz sobie sprawę, że nic mocniejszego nie istnieje.

Dziś przekazuję Ci to, co sama już przetestowałam, i daję Ci słowo, że razem z początkiem stosowania AudioSTIMULATOR rozpoczniesz zupełnie nowy, lepszy rozdział w swoim życiu. Domyślam się, że masz już dosyć walki o mocny słuch. Ja też miałam, uwierz mi. To już kres Twoich problemów. Daję Ci niezawodną metodę, która zmieni Twoje życie o 180 stopni i uczyni cuda z Twoim słuchem. Mam ogromną nadzieję, że ta wiedza nie pójdzie na marne…

Plastry AudioSTIMULATOR to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów z upośledzeniem słuchu, bo nareszcie
ODZYSKASZ 100% MOCNY SŁUCH I POZBĘDZIESZ SIĘ SZUMÓW USZNYCH

Na początku większość osób nie może uwierzyć, że to takie proste i skuteczne. Ale plastry AudioSTIMULATOR zostały już sprawdzone przez tysiące konsumentów, którzy odzyskali 100% sprawności słuchowej. Zanim sama rozpoczęłam kurację, sprawdziłam opinie zadowolonych użytkowników. Ty również sprawdź, co sądzą ci, którzy wypróbowali plastry:

„40 lat pracuję słuchem, więc i ten musiał się w końcu kiedyś zużyć! Plastry otrzymałam od jednej z niemieckich chórzystek w trakcie tournee po Europie. Podczas pracy z zespołem, słyszę głośno i ostro, wyłapuję nawet najmniejszy fałsz, wszystkie wysokie i niskie tony! Przyznaje, jestem w szoku, że to tak dobrze działa. 3 miesiące temu zmuszona chciałam zrezygnować z pasji, a dzisiaj? Żaden dźwięk i szept nie są mi obce!”

Zofia Górecka, 64l., Milanówek

„Aparat to istne dziadostwo! Wciąż wypadał mi z uszu, w dodatku te wszystkie trzaski i piski doprowadzały mnie do szału! Zaryzykowałem z plastrami i szczerze... Wygoda w noszeniu niesamowita, działają nawet gdy śpię, w tłumie znów słyszę wyraźnie, radio w kuchni też. To dopiero trzeci tydzień odkąd je noszę, a już jestem ciekawy, co będzie dalej.

Krzysztof Jarzyna, 52l., Szczecin

„Siostra od lat mieszka w Norwegii, plastry wysłała mi w prezencie. Mówi „Basiu weź ich spróbuj, tutaj większość moich znajomych już dawno odstawiła aparaty, wzmacniacze i inne cuda, korzystają tylko z nich. Jak nie zadziałają, to biorę to na siebie.” Od aparatu miałam już rany na uszach, więc spróbowałam. Minęły 3-tyg. odkąd naklejam te dyskretne plastry. Zauważyłam, że stojąc tyłem do TV, słyszę wszystko głośno, a dźwięk jest czysty, jak nigdy wcześniej. Nigdy bym nie pomyślała, że technologia tak poszła do przodu"

Barbara Wiśniewska, 73l., Dęblin

"Nareszcie mogę zadzwonić do córki, nie mam problemu z dogadaniem się w sklepie. Słuch wraca stopniowo, nic nie wali, nie trzeszczy, nie stuka. Wcześniej co rusz gubiłam ten okropny aparat, a gdy jechałam autobusem od gwaru myślałam, że rozsadzi mi głowę! Nikt ich nie dostrzegł, a mija 25 dzień odkąd naklejam je za uchem, dziś słyszę 2-krotnie czyściej i wyraźniej niż kiedykolwiek. Nieważne czy stoję tyłem czy przodem do rozmówcy!"

Alina Kostrzewa, 55l., Lublin

"Plastry AudioSTIMULATOR otrzymałem od syna na urodziny i tylko dlatego zgodziłem się je wypróbować. Wierzcie lub nie, ale od razu po założeniu mój słuch stał się o niebo lepszy. Od tego momentu wszystko dookoła słyszę wyraźnie i czysto, nawet gdy stoję plecami do syna czy rozmawiam ze znajomymi w autobusie, słyszę ich każde słowo."

Andrzej Sienkiewicz, 59l., Stalowa Wola

“Używałem dwóch aparatów słuchowych, ale tylko trzeszczały i piszczały. Nie tego człowiek oczekuje za takie pieniądze. Te plastry to miłe zaskoczenie! Złapałem się na tym, że robiąc zakupy w końcu nie musiałem prosić o powtórzenie kwoty do zapłacenia. Drugi raz, gdy pies szczekał na ludzi, a ja mogłem go powstrzymać, zanim zrobił komuś krzywdę. Nareszcie słyszę, rozmawiam z ludźmi jak dawniej.”

Józef Dębski, 67l. Siemianowice Śląskie

„Chodziłam po lekarzach, dostawałam skierowania do otolaryngologów, protetyków słuchu, foniatrów i innych magików. Zakraplałam uszy olejkami, robiłam świecowanie. I co? Kompletnie żadnych efektów! 30 lat się z tym męczyłam. Gdyby nie plastry AudioSTIMULATOR pewnie już by mi tak zostało. Głucha, niema... Ta dyskretna metoda zadziałała fenomenalnie!"

Zofia Walczak, 71l., Piaseczno

Koniec przestarzałych metod!
AudioSTIMULATOR TO METODA NA MIARĘ XXI WIEKU

Przez 30 dni regularnie nosiłam plaster naklejony za uchem, nie robiąc żadnej przerwy. Konsekwencja i systematyczność jest tu kluczowa, by neodymowe magnesy, które wytwarzają lecznicze pole magnetyczne, mogły cały czas pracować na rzecz regeneracji kanału słuchowego i odbudowy słuchu. Ale skoro mi się to udało, to Ty również dasz radę!

AudioSTIMULATOR to bez wątpienia jedno z największych odkryć medycznych XXI wieku! To remedium na głuchotę, ubytki słuchu i szumy uszne!

Ale to jeszcze nie wszystko! Mam dla Ciebie cenne rady, które PRZYSPIESZĄ proces odbudowy słuchu!
NA KONIEC POWIEM CI O FAKTACH NA TEMAT AudioSTIMULATOR, KTÓRYCH NIE ZDRADZI CI NIKT INNY!

Bardzo mi zależy, abyś również osiągnął taki sukces jak ja.

Dlatego nie zastanawiaj się i skorzystaj z moich rad, połącz je z regularnym stosowaniem AudioSTIMULATOR, a efekty dosłownie powalą Cię na ziemię!

  • Każdego dnia zapisuj każdy nowy rezultat, jaki zauważysz – wyciszony dźwięk, usłyszany szept itp. – w ten sposób sprawdzisz, jak duże czynisz postępy.
  • Nie zapominaj o plastrze – codziennie rano i wieczorem naklej nowy plaster AudioSTIMULATOR za ucho, aby proces odbudowy słuchu przebiegał nieprzerwanie przez 24h/dobę (w przeciwieństwie do aparatów słuchowych, które działają tylko gdy mamy je na sobie).
  • Dbaj o higienę uszu – tak jak zawsze oczyszczaj ucho przy pomocy środków higienicznych, aby nie dopuścić do gromadzenia się brudu i wydzieliny – to również wspomaga proces regeneracji.

Aby łatwiej było Ci podjąć decyzję, daję Ci link do strony, na której zamówisz plastry AudioSTIMULATOR nawet 50% taniej!

Ja też tam kupowałam i udało mi się oszczędzić aż 170zł! A co najlepsze, otrzymujesz 100% gwarancji efektów od producenta. Absolutnie nic nie tracisz i nie ryzykujesz, a możesz zyskać wiele: MOCNY SŁUCH I NOWE, LEPSZE ŻYCIE.

Młodzieńczy słuch bez ubytków, szumów i zakłóceń to spełnienie marzeń wielu osób – poprawia komfort codziennego funkcjonowania i pozwala po prostu cieszyć się życiem. Ale po co ja Ci to mówię, Ty też zdajesz sobie z tego sprawę. A jeśli jeszcze masz wątpliwości, to pamiętaj – jeżeli nie spróbujesz, to się nie przekonasz!

Zmień swoje życie na LEPSZE już teraz. Odzyskaj słuch z AudioSTIMULATOR i ciesz się KAŻDYM, NAWET NAJCICHSZYM DŹWIĘKIEM!
LINK DO STRONY PRODUCENTA - RABAT 50%

Specjalna promocja do:

Komentarze