autor

Blog Andrzeja Rychlika

Wskazówki, recenzje, opinie. O pracy,
podróży, zdrowiu i życiu

12:53 UPDATED 16:20

Wystarczy jeść, bo pękniesz. To nie jest żart.

Teraz powiem wam, jak dowiedziałem się o Diet Lite i jak to zmieniło moje życie. OSTRZEGAM! Ta historia nie jest dla osób o słabych nerwach. Zabierz dzieci od monitorów.

Miałem sąsiada, z powodu którego nie mogłem normalnie żyć przez pół roku. Chodzi tutaj nie o ciągłe picie, przeklinanie czy remonty. Po prostu był bardzo gruby i przez lata coraz bardziej tył, sapał gdy wchodził po schodach - nie wchodził już do windy. I co z tego, zapytasz?

Około rok temu zacząłem tyć. Każdy posiłek zaczął się odkładać w rejonie boków i brzucha. Potem zauważyłem podwójny podbródek w lustrze. Moja dziewczyna coraz częściej zaczęła odmawiać mi seksu.

Za ścianą przez cały ten czas mieszkał gruby Heniek, z którym nikt nigdy nie rozmawiał. My z moją dziewczyną też z nim nie rozmawialiśmy. Widziałem go rzadko, ale za każdym razem stawał się coraz grubszy.

Kiedyś bardzo się rozchorowałem i zostałem w domu. Dziewczyna poszła do pracy, zostawiając mi lekarstwa i rosół z kurczaka. W porze lunchu poczułem się trochę lepiej i zdecydowałem się na spacer. Stoję, czekając na windę. I tu słyszę sapanie i stłumiony jęk dochodzący ze schodów. Od razu zdałem sobie sprawę, że to był Heniek.

Najpierw, na pierwszym schodku, pojawił się jego ogromny brzuch. Wisiał prawie na kolanach, czyniąc każdy krok podobny do wyczynu Herkulesa. Wtedy pulchna dłoń dotknęła poręczy.

Chwilę później pojawił się sam Heniek. Jego twarz była słabo widoczna. Wyglądał jak zamazany portret, ale zamiast ociekającej akwareli były fałdy tłuszczu które "spływały" z niego. Grubas wił się z bólu, trzymając się za ramię. Spojrzałem i zobaczyłem krew przesączającą się przez jego kurtkę!

Było mi go żal. Pomogłem mu dostać się do mieszkania, otworzyć drzwi i usiąść na kanapie. Zdjąłem jego kurtkę, a potem zobaczyłem coś, czego nie zapomnę do końca życia. Dosłownie PĘKŁA MU RĘKA. Stałem i patrzyłem na skręconą krwawą ranę, z której wypadały żółte, zgniłe kawałki tłuszczu. Rozmiar rany był jak garnek. Pulsująca krew powoli przepływała przez grudki tłuszczowe, spod których widać było, co pozostało z mięśni.

Zrobiło mi się nie dobrze.

Kilka minut później przyszedłem do siebie i zaproponowałem wezwać karetkę. U grubasa spływały łzy po policzkach, ale machał głową "nie". Rozejrzałem się po całym mieszkaniu, wszędzie leżały resztki jedzenia, puste pudełka z pod pizzy, ciastka i opakowania z chipsów. Przy zlewie w kuchni znalazłem brudny ręcznik, zmoczyłem go i podałem grubasowi, aby położył go na rękę. Wycisnął coś w rodzaju "dziękuję" i wskazał mi na drzwi.

W tej chwili zapomniałem o moim przeziębieniu, jak i o spacerze. Aż do wieczora się trząsłem. Nie mogłem przestać patrzeć na moje ciało w lustrze.

Małe fałdki na moim brzuchu zaczęły doprowadzać mnie do szału. Wieczorem opowiedziałem wszystko mojej dziewczynie, która, przerażona, zaczęła dzwonić do przyjaciółek, mając nadzieję, że usłyszy o jakimś szybkim i skutecznym sposobie na odchudzanie. Jedna z nich obiecała, że na drugi dzień wyśle nam link, po którym zamówiła jakiś koktajl odchudzający.

Kilka dni później wysłała nam link na oficjalną stronę Diet Lite. Dziewczyna natychmiast zamówiła 6 opakowań. Nawet nie próbowałem jej zabronić. Kiedy czekaliśmy na zamówienie, poczułem smród z sąsiedniego mieszkania. Na początku było to całkiem znośne i pomyślałem, że to śmierdzą resztki jedzenia na podłodze u grubasa. Ale smród stawał się coraz intensywniejszy.

Tydzień po incydencie w windzie ktoś napisał na drzwiach grubasa: "wynoś śmieci, dziwadło". Zauważyłem po śladach farby, że nikt nie otwierał drzwi. Zapukałem, nikt mi nie odpowiedział. Następnego dnia zadzwoniliśmy na policję. Pachniało już nieznośnie, jakby cały dom był zgniły. Policjanci wyłamali drzwi i znaleźli zgniłe zwłoki Henryka. Jego ogromne zwłoki zwisały z kanapy. Opuszczone spodnie były pokryte krwią. Na nogach, ramionach, brzuchu i pośladkach wszędzie znajdowano rany, w których roiły się już owady i robaki. Policjantów, jak i mnie, zemdliło. Karetka zanotowała śmierć z licznych ran w ciele z powodu skrajnej otyłości.

Minęło pół roku, a ten obraz wciąż pojawia się w moich koszmarach. W ciągu kilku tygodni moja dziewczyna i ja straciliśmy po 10 kilo, pijąc koktajle Diet Lite codziennie. Prawie doprowadziła się do anoreksji, a ja po prostu osiągnąłem normalną wagę. Przyznaję, że od czasu do czasu piję koktajl, żeby zachować formę. Bo teraz największy strach w moim życiu kończy się jak Heniek.

Jeśli zauważysz, jak nadwaga psuje ci życie, radzę zamówić Diet Lite. Im szybciej, tym lepiej. Zostawiam link poniżej.

Zamówić Diet Lite
Komentarze 87
Karolina K
Posted 5 hours ago

To okropne! Teraz będzie to mój najgorszy koszmar w życiu. Ja sama cierpię na nadwagę, która zabija moje zdrowie. Od dawna szukam sposobu, aby schudnąć bez treningów, na które nie mam siły. Dzięki za porady na temat Diet Lite.

Romek
Posted 5 hours ago

Och, co za głupota! Nie wierzę, że ktoś może się doprowadzić do takiego stanu, aby PĘKNĄĆ! Żartujesz chyba, LOL

Karolina K
Posted 5 hours ago

O czym ty mówisz? Wyszukiwarki nie nauczyli cię używać? Zobacz, jak dużo podobnych historii jest!

Romek
Posted 5 hours ago

Tak, jesteś gotowa uwierzyć we wszystko, ponieważ prawdopodobnie zalewasz się już tłuszczem. Rozstępy na skórze nie są oznaką tego, że pękasz ...

Karolina K
Posted 5 hours ago

Cóż, sądząc po twojej reakcji, raczej usprawiedliwiasz swój ogrom. Że, nie chcesz wierzyć w najgorsze? To jest to samo ...

Darek Cmok
Posted 6 hours ago

O, okazuje się, że nie jestem sam. Moja żona zamówiła ten środek dla siebie, i ja też piłem. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ale straciłem 9 kg w ciągu zaledwie kilku tygodni. Oto mój wynik

Marcela G
Posted 6 hours ago

HORROR! Nie mogłam sobie nawet wyobrazić, że to możliwe. Nie mogę patrzeć na te zdjęcia. Trudno sobie wyobrazić, co musiał przejść biedny grubasek.

Anna Kępa
Posted 6 hours ago

Dużo jeść nie można nikomu. Jeśli trudno jest kontrolować siebie, lepiej naprawdę pić takie proszki. Też zamówiłam. Nawiasem mówiąc, na stronie internetowej Diet Lite jest teraz 50% zniżki.

Julia Paulinska
Posted 6 hours ago

Biedactwo! Jak mogłeś doprowadzić się do takiego stanu? Zmarł bardzo młody samotnie i z bólem. Uważaj na swoje zdrowie!

Ślicznotka Mi
Posted 6 hours ago

Oto Epic Fail. Tak żyć i tak umrzeć.

Maria Rusik
Posted 6 hours ago

Szkoda, że w ten sposób spotkałeś ten cudowny produkt. Regularnie biorę Diet Lite. Byłam bliska otyłości, ale teraz pozwalam sobie jeść wszystko i pomijać treningi, bo ten pyszny koktajl ratuje mnie i nie tyje!

Mirek S
Posted 6 hours ago

Nie wiem nawet, co bym zrobił, gdyby stało się to z moim sąsiadem. Może warto było wtedy wezwać pogotowie. Być może przeżyłby ...

Zofia M
Posted 6 hours ago

Fuuu .. To obrzydliwe i przerażające! Po co to publikować? Chociaż wyobrażam sobie, jaki musiałeś przejść szok. Ale przecież można było po prostu doradzić ten środek!

Add a new comment
Add

Możesz być także zainteresowany: