PRZEPYSZNY PRZEPIS OD NIESAMOWITEGO SZEFA KUCHNI

Cześć! Mam na Katarzyna i jestem szefową kuchni najbardziej prestiżowych restauracji w Kielcach.

Z pewnością zauważyliście, że 98% szefów kuchni jest otyłych lub po prostu grubych.

Niestety, właśnie tak jest. Do niedawna również należałam do tych ludzi. Powiem, jak zostałam szefową kuchni, a kiedy byłam mała, byłam gruba. W wieku 15 lat dziewczyny zaczęły się spotykać z facetami, a ja siedziałam w domu i szukałam w Internecie różnych sposobów, aby schudnąć...

A potem znalazłam artykuł: gotowanie z niską zawartością węglowodanów. Zainteresowałam się i postanowiłam spróbować. Gotowałam wszystko: lody, ciasta, naleśniki i udało mi się schudnąć. Po ukończeniu studiów poszłam do szkoły gotowania.

A potem mój system zawiódł. Zaczęłam szybko tyć! Tak samo szybko, jak stek się smaży na grillu!

Ale wtedy moja praca była ważniejsza niż moje życie osobiste. Zapomniałam, że osiągnęłam wagę 117 kg i zaczęłam pracować w restauracji, w której teraz jestem szefową kuchni.

Ze względu na charakter mojej pracy, jem trochę w ciągu dnia, a bez zbilansowanej diety zyskałam kolejne dodatkowe 4 kg

Później mój szef zauważył mój potencjał i zaproponował mi awans w bardziej prestiżowym miejscu pracy pod warunkiem, że wymyślę nowe potrawy.

To był początek mojego zawodowego rozwoju. Brałam udział w różnych kursach mistrzowskich, ale moja waga zawsze była ze mną, co było niewygodne. Z każdą zmianą roboczą coraz trudniej było wstać, a w kuchni, gdzie temperatura była bardzo wysoka, stało się dla mnie po prostu nie do zniesienia. Doszło do tego, że miałam omdlenia w pracy.

Wyobraź sobie ogromną masę, taką jak moja, która spada na wyłożoną płytkami podłogę. Kiedy odzyskałam przytomność, leżałam na kanapie w biurze szefa (wciąż nie wiem, jak mnie przenieśli z kuchni). Jego narzeczona Julia stanęła przede mną z przerażonym wzrokiem i patrzyła na mnie szeroko otwartymi oczami z szoku.

- «Dlaczego tak siebie zaniedbałaś, kochanie?» - zapytała mnie. «Powinnaś znów zacząć kochać siebie, widziałam twoje zdjęcia w sieciach społecznościowych, byłaś taka chudziutka w szkole! Wiem, że przy takiej pracy trudno mieć dobrą figurę, ale Karol (mój szef) bardzo na ciebie liczy, dlatego musisz mieć dużo energii i witalności. Mam dla ciebie coś...». Wyjęła coś z torby. «Kupiłam to dla siebie we Wietnamie, ale teraz chcę ci to oddać, wszystko, czego potrzebujesz, jest tutaj».

Przyniosła mi puszkę. Po powrocie do domu otworzyłam ją.

Był to Choco Lite , suplement z naturalnym kakao w proszku z dodatkiem innych mikroelementów. Przeczytałam instrukcję: ta czekolada miała pomóc mi schudnąć i rozwiązać moje problemy zdrowotne związane z otyłością.

Stosowanie Choco Lite jest łatwe: trzeba tylko dodać dwie łyżeczki suplementu do szklanki ciepłej wody lub odtłuszczonego mleka. Od rana zaczęłam pić Choco Lite . Na śniadanie jadłam owsiankę z fruktozą, kilka plasterków opiekanego chleba pełnoziarnistego i szklankę Choco Lite , zamiast porannej kawy.

W pracy próbowałam trzymać się normalnego rytmu (muszę spróbować wszystkich potraw, które gotuję, tego nie da się uniknąć). Co 4-6 godzin odpoczywałam i robiłam szklankę Choco Lite . Czasami pozwalałam sobie na kanapkę z indykiem z razowego lub beztłuszczowy twaróg.

Na obiad zjadałam grillowane warzywa, pierś z kurczaka z sosem czosnkowym i oliwą z oliwek, i jako deser coś specjalnego, czyli szklanka czekoladowego Choco Lite .

Po zaledwie kilku dniach poczułam się znacznie lepiej. Podróż była mniej uciążliwa, a spadki ciśnienia przestały wywoływać zawroty głowy i zmęczenie.

Tydzień później postanowiłam się zważyć. Zamknęłam oczy, wskoczyłam na wagę... otworzywszy oczy, nie mogłam w to uwierzyć! Zrzuciłam 8 kg! Byłam szczęśliwa!

Nie zmieniałam diety, tylko dodałam do niej owoce i warzywa. Nigdy nie odmówię jedzenia mięsa i ryb, przecież wegetarianizm nie jest dla mnie. Czasami nawet pozwalałam sobie na słodycze, nie ma sensu całkowicie usuwać z mojej diety jakiś produkt. Można jeść wszystko, ale z umiarem.

Po 9 dniach schudłam o kolejne 11 kg. Byłam jeszcze bardziej zaintrygowana niż po pierwszym tygodniu. Naprawdę myślałam, że zrzuciłam cały nagromadzony płyn, i teraz proces odchudzania będzie wolniejszy. Ale nie, nie w moim przypadku!

Nie będę szczegółowo się zatrzymywać na temat kilogramów, które zrzucałam tydzień po tygodniu, ale powiem, że to w ogóle nie było trudne. Mój maksymalny wynik to minus 11 kg w 9 dni.

Ogólnie rzecz biorąc, przez 10 tygodni pozbyłam się 44 kg. Teraz ważę 73 kg, ale oczywiście przy tym się nie zatrzymam!

Puszki Choco Lite , którą dała mi Julia, wystarczyło mi tylko na połowę mojej kuracji odchudzającej. Musiałam zamówić jeszcze jedną na oficjalnej stronie internetowej. Na szczęście otrzymałam dość szybko!

Miesiąc później mój szef dał mi awans, mówiąc, że jestem nie tylko osobą odpowiedzialną, ale także twarzą firmy i przykładem do naśladowania.

Te słowa nie mogły nie zrobić mnie szczęśliwą i pobudzić mnie do doskonalenia. Tak więc znalazłem nowy cel: sieć restauracji Mikkelin!

Po tym, jak straciłam tak dużo, czuję, że mogę zrealizować każde z moich marzeń. I uzyskam wszystko, co chcę!

Komentarze
  • Ależ piękna jesteś! Nie każda potrafi osiągnąć takie sukcesy. Nie mogę żyć bez makaronu, więc staram się jeść mniej. Mój dietetyk opowiadał mi о Choco Lite i w jeden miesiąc zrzuciłam 5 kg.
  • Też schudłam z pomocą Choco Lite . Oto są moje wyniki! ^_^
  • Dobra robota! Też sobie zamówię ten napój :) Mój mąż pojechał w podróż służbową, zrobię dla niego niespodziankę.
  • Sprytnie, koleżanko! Jestem z ciebie dumny! Nigdy bym nie uwierzył, że jakaś czekolada może tak pomóc ludziom. Ale sprawdziłem to na sobie. Bardzo się cieszę!
  • Wahałam się, kupić czy nie, ale po zobaczeniu twoich wyników z pewnością zamówię!
  • Kilka miesięcy temu moja przyjaciółka zaprosiła mnie na wesele. Nie widziałam jej od 6 tygodni, odkąd mnie zaprosiła (była zajęta przygotowaniami do ślubu) i kiedy znów się spotkałyśmy, nie mogłam uwierzyć własnym oczom... To była zupełnie inna osoba! Przez jeden miesiąc pozbyła się 20 kg dzięki Choco Lite !!!
  • Ten środek działa w 100%! Próbowałam na sobie: minus 12 kg w 3,5 tygodnia!
  • Wyszłam za mąż 3 lata temu, ale niestety nikt wtedy jeszcze nie wiedział o Choco Lite . Gdyby ktoś mi wcześniej powiedział mi, że istnieje podobny środek, który pomógłby mi pozbyć się tych okropnych złogów… Zdjęcie ślubne byłyby lepsze!
  • Ja i moja przyjaciółka rywalizujemy w utracie wagi! Pijemy Choco Lite zapisujemy swoje wyniki każde 2 ani. Biłam wszystkie rekordy, bo przez jakieś 8 dni schudłam o 6 kg! Fantastyczne!